
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 14 mm |
| Width | 14 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 100 |
| Height | 1.45 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Interface | HDMI, I²C, I²S |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.45 V |
| Min Supply Voltage | 1.71 V |
| Ambient Temperature Range High | 70 °C |
| Number of Channels | 8 |
| Sampling Rate | 225 Msps |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Resolution | 1.5 B |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
Stock: 35
Distributors
pcbx
Unit Price$9.16262
Ext.Price$9.16262
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.16262 | $9.16262 |
| 10 | $7.96714 | $79.67140 |
| 25 | $7.26756 | $181.68900 |
| 50 | $6.62947 | $331.47350 |
